Podpořte naší činnost - klikněte sem.Únorová Snídaně v Gran Fierro

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

V restauraci Gran Fierro panovala příjemná atmosféraPtáte se, kde že jsme to s Adventorem vlastně snídali? Nehledejte v tom nic exotického! Gran Fierro je moc příjemná restaurace v centru Prahy ve Voršilské ulici, kde se pravidelně v rámci zdravých snídaní Business Wellness Clubu scházejí lidé nejen z oblasti lidských zdrojů, ale i dalších oborů, aby načerpali inspiraci pro zdravé vedení vlastního života i pracovních týmů, navázali nové vztahy a potkali zajímavé lidi. V rámci programu jim také bývají představeny zajímavé projekty, které by mohli podpořit. Na pozvánce můžete vidět kromě hostitelské restaurace ještě loga partnera akce nakladatelství Grada a stálých partnerů personální agentury Rex Factum a Aquapalace Praha. A abyste o nic nepřišli, z celé akce jsme vám připravili malou reportáž s bohatou fotodokumentací. Program byl vskutku zajímavý a hosté stáli skutečně za to!

Prvními hosty byli Marcela Roflíková a Jan HonzíkAkce se konala jako vždy ve čtvrtek ráno, tentokrát 25. února 2016, od 8.30 do 10.30. Hosté se pomalu scházeli a u ranní kávy probírali, co je kde nového. Za Adventor byli pozváni Michal Roškaňuk a Radek Čihák, aby v programu také vystoupili a přispěli svou „troškou do mlýna“. Na úvod zahrál Radek přibližně kolem deváté hodiny jednu písničku ze svého repertoáru. Potom Veronika Trutzová za Business Wellness Club představila dva velmi zajímavé hosty: Marcelu Roflíkovou a Jana Honzíka, kteří společně založili Český mindfulness institut, aby přinesli mindfulness do českého firemního prostředí, do škol a společnosti obecně. Jsou seriózními propagátory mindfulness v České republice.
 
Diváci pozorně naslouchali

Hned v úvodu jsme se dočkali malé ukázky meditace, přesněji posluchači se měli asi v pěti minutách pokusit zklidnit svou mysl, zastavit myšlenky. Je pochopitelné, že kdo nemá s meditačními technikami vůbec žádné zkušenosti, je to pro něj nadlidský úkol. Zvlášť pro businessmany, pro které je denním chlebem stres, řízení týmů lidí a vše, co podnikání obnáší. A tak byli mnozí spokojeni už jen s tím, že mohli pět minut relaxovat a pokusit se na chvilku „vypnout“. I to se počítalo. Po této krátké úvodní meditaci se diváci dozvěděli něco o práci přednášejících, kteří na firmách dělají kurzy, jejichž cílem je právě naučit klienty, jak lze žít a pracovat „tady a teď“ a k čemu všemu jim to může pomoci, například vyrovnávat se se stresem, a zefektivnit tak svou práci.

Ing. Milena Böhmová představila Michala RoškaňukaPo této sympatické dvojici byl organizátorkou akce Milenou Böhmovou z personální agentury Rex Factum pozván na pomyslné pódium Michal Roškaňuk, aby diváky informoval o Adventoru a jeho činnosti. Michal se soustředil převážně na propagaci osvětové činnosti, hovořil také o chystaném Putování 2016. A protože byl na snídani s podnikateli přítomen také Radek Čihák (který byl hlavním putujícím v roce 2015), přizval Michal i jeho, aby divákům blíže představil některé z Radkových dalších aktivit. Radek kromě vlastní písničkářské tvorby ještě vyrábí dýmky a krásné šperky. Dva z nich byly dokonce věnovány do následného losování pro diváky.

K losování o pěkné ceny byl přizván herec Jaroslav DušekV závěrečné části akce přikvačil na pomoc ještě herec Jaroslav Dušek, aby společně s organizátorkami Veronikou Trutzovou a Milenou Böhmovou vylosovali několik diváků, pro které byly připraveny hodnotné dárky. Mimo Radkových šperků to byly také knihy s meditačními tématy od nakladatelství Grada. Nutno podotknout, že z výher měli vylosování šťastlivci skutečně obrovskou radost. Navíc u toho byla i velká legrace, protože Radkovu brož vyhrál pan Brož, což všechny rozesmálo. Po skončení programu zbyla ještě trocha času na vzájemné kolegiální popovídání v srdečné a přátelské atmosféře. Za chvíli se měla restaurace Gran Fierro otevírat pro běžný denní provoz, a tak se všichni plni dojmů z této vydařené společné snídaně rozcházeli ke svým pracovním povinnostem. A my z Adventoru děkujeme organizátorům za milé pozvání!

 

Michal Roškaňuk s Lucií Vilímkovou usedli za Adventor do první řady Michal Roškaňuk posluchače zaujal Michal s Radkem diváky pobavili svou vtipností Šťastná výherkyně si odnáší Radkův šperk
Jaroslav Dušek se závěrečného losování zhostil se ctí a rád Jaroslav Dušek Radka vždy rád vidí Rudolf Fischer, Michal Roškaňuk a Radek Čihák Radek si během snídaně popovídal i s Luckou Vilímkovou
Michal Roškaňuk s Monikou Srchovou z nakladatelství Grada Publishing, a. s. Radek zazpíval v úvodu jednu písničku Jan Honzík předvedl posluchačům malou ukázku meditace Organizátorka akce Ing. Milena Böhmová z Rex Factum

Kalendář akcí

Říjen 2019
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31