Podpořte naší činnost - klikněte sem.Léto plné hvězd 2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)
 LPH z písmen

 

Srdečně Vás zveme na dvacátý čtvrtý ročník výstavy hraček výtvarnic Olgy Černohorské a Ivany Tiché "Léto plné hvězd", která své brány pro veřejnost otevře v úterý 2. července.

Výstavu budete moci navštívit v průběhu letních prázdnin v prostorách školní jídelny na adrese Dražického náměstí 10/65, Praha 1. Informace o doprovodném programu, vstupném a otevírací době najdete na www.anahata.cz, nebo na www.facebook.com/letoplnehvezd tel.: 724 305 737.

 

 Markétka Rybaříková maluje obraz s darovanými laky na nehty
 Markétka tvoří

 

Koncerty doprovodného programu jsou benefiční, pravidelně a dlouhodobě podporují umělce na autistickém spektru, kteří na Létě plném hvězd vystavují své obrazy a hudebníci mají možnost si na výstavě zakoncertovat před skutečným publikem, což jim dodává tolik potřebné sebevědomí a smysluplnost svého uměleckého počínání. Letos na LPH vystavují Petra Bobalová, Veronika Jirásek, Petr Hrůza, Markéta Rybaříková, Anna Saxlová, Běla Sýkorová a Leontýna Cigánková.
Jejich díla si můžete na výstavě zakoupit a podpořit tak umělce v další tvorbě :)

 

Pro Markétu stejně jako v minulém roce pořádáme velmi úspěšnou sbírku laků na nehty, kterými maluje své obrázky.

 

Vystavené ručně vyráběné hračky pro děti zdravé i zdravotně znevýhodněné můžete také zakoupit na e-shopu http://www.anahata.cz/e-shop

 

Kalendář akcí