Podpořte naší činnost - klikněte sem.Jak COVIDím

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (2 hlasů)

Občas se nás někdo ptá, jak vnímají všechy ty události kolem čínské chřikpy autisti, tak vám to tajemství povím touto cestou všem najednou: jako ostatní.

Ten, kdo se nechá dost vyděsit (anebo má třeba zdravotní důvod se bát), se hibernoval doma bez ohledu na zákazy a buď se snaží přijít na jiné myšlenky, nebo tráví čas hlavně zkoumáním statistik a zpráv (což vlastně není moc dobrý nápad). Jiní jsou paradoxně nadšení:

  1. Nejenže nemusejí ven mezi lidi, ale dokonce se to NESMÍ!
  2. Konečně se taky ostatní ocitají blíž světu autistů, protože pod těmi rouškami můžou dělat jaké chtějí obličeje a ostatní stejně prd vidí - vítejte v prostředí sociální dyslexie.
  3. Nemusí se podávat ruka a pokud se mě někdo bude chtít dotknout, aniž by se předtím zamyslel nad tím, jestli o to stojím, mohu ho regulérně poslat do háje. Mňam.

Ti, kdo nespadají ani do kategorie vyděšených ani do kategorie natěšených, začínají mít nevyhnutelně všech těch koronaplácalů plné zuby a buď hledají, které TV kanály jsou covid-free, nebo si čtou. Všechny knihy jsou totiž zaručeně covid-free.

Je jen škoda, že se ten virus nepřenáší i pohledem - to by teprve bylo seznámení veřejnosti s autismem :-), ale vláda stejně doporučuje nosit jako ochranu brýle - klidně i tmavé, takže daleko k tomu nemáme.

Chodit ven do přírody už není taková relaxace jako dřív, protože spousta lidí zjistila, že je tam vstup zdarma a není zavřeno, takže po dříve pustých lesních cestách se táhnou davy rouškonošů a všichni se tváří, že jdou na nákup nebo do práce.

Občas někdo i dostane rozum. Tým výzkumníků z Autism Research Centre dostal hloupý nápad zjišťovat, čeho se obávají autisti v době pandemie. Kupodivu poměrně rychle zjistili, že:
 1) To, čeho se autisti v době pandemie bojí, je pandemie. Shocking!
 2) Když se autisty zeptají, čeho se bojí a on jim to začne popisovat, bojí se ještě víc. Amazing!
 3) Nikdo z týmu nedostal nápad, co by se s tím dalo dělat. Oh my dear!
Budiž jim připsáno k dobru, že následkem těchto zjištění tým výzkum zastavil a tím demonstroval porozumění autistům.

Další novinky jsou docela povzbuzující: emise dramaticky slábnou (byť ne na dlouho). Je hezčí počasí protože nelétají chemitrailetadla a dokonce i sama planeta se méně otřásá, což je nadějné, jen odborníci přitom varují, že "... až svět opět ožije, příroda může udeřit silněji" - co tím sakra chtějí říct?

Sem tam se i stane zázrak, například v Lánech proběhla schůzka skupiny lidí, kteří tam strávili 4 hodiny a po celou dobu vydrželi koukat na talíře plné jídla a krabičky s cigaretami - příkladná statečnost!

crnvrs

 

A na závěr dobrá zpráva: ve Vietnamu konečně našli ten správný lék na zastavení epidemie. Jejich heslo zní "Přemůžeme virus tím, že ho sežereme" a začali péct speciální voodoo koronaburgery. Už se nemůžu dočkat, až to sem začnou vozit ty letecké mosty místo těch respirátorů, co už nejsou potřeba, když se vyrábějí v Česku levnější, trvanlivější a kvalitnější ;-).

 

Kalendář akcí