Podpořte naší činnost - klikněte sem.Normální autistický film boduje

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Po úspěchu na MF Karlovy Vary se Normální autistický film, kterému přátelsky přezdíváme zkratkou NAF (tedy s diakritikou ŇAF emoticon smile) zúčastnil další velmi důležité události, kterou byl 20. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava, kde se mu dostalo hned dvou poct: získal hlavní cenu v sekci česká radost jako nejlepší český dokumentární film (společně s dalším filmem poutajícím pozornost - FC Roma) a také cenu studentské poroty.

Číst dál...

Autismus jako varování?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

„Autisti jsou tady proto, aby nás varovali, jak blbě žijeme.“ říká Miroslav Janek, režisér celovečerního dokumentu Normální autistický film, který získal dvě ocenění na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě.

Číst dál...

Úplně normální autistický film

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Asi jen málokdo ještě nezaznamenal, že právě probíhá 51. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Byli jsme tam v sobotu 2. 7. 2016 také, protože tam byl uveden ve světové premiéře celovečerní dokument režiséra Miroslava Janka s názvem Normální autistický film. Už dlouho před začátkem promítání bylo zřejmé, že o film bude zájem, protože prostory před sálem byly plné lidí čekajících, až se dveře otevřou a budou moci vejít s použitím festivalového pasu ...

Číst dál...

Doteky duše

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Ve dnech 12.9. až 12.10. měli zájemci možnost navštívit v Ostravské Orchard Gallery výstavu obrazů výtvarnice a architekty Ing. arch. Marie Doležalové s názvem Doteky duše.

Číst dál...

Tatiana Kejvalová slaví životní jubileum!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Seminář v poslanecké sněmovně 2016Paní Tatiana Kejvalová, členka výboru Adventoru, maminka Michala Roškaňuka, ale také oblíbená spisovatelka a autorka několika optimistických knížek, plných životního moudra a laskavého humoru, slaví v těchto dnech krásné kulaté jubileum (nikde to neříkejte, protože by vám to nikdo nevěřil - 80!) Za Adventor a všechny, co mají Táňu rádi, děkujeme za vše, co pro Adventor a pro druhé lidi dělá, a přejeme hodně zdravíčka, lásky, hojnosti vesmíru a ještě mnoho pohodových a láskyplných let!

Číst dál...

Kalendář akcí