Podpořte naší činnost - klikněte sem.


Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Pravidla

 1. Tato pravidla se týkají veškeré komunikace na portálu adventor.org ať už jde o komentáře k publikovaným položkám, diskuzní fórum, soukromé zprávy nebo jinou formu komunikace.
 2. Diskutovat na portálu adventor.org lze neomezeně, ale neregistrovaní uživatelé mají určitá omezení, například mohou komentáře jenom číst ;-).
 3. Každý, kdo vstupuje aktivně do diskuse, vchází do adventor.org na návštěvu a jako návštěvník je vítán tak dlouho, dokud dodržuje pravidla slušného chování. Nechceme urážet uživatele vyjmenováváním všeho, co a jak se smí nebo nesmí - to každý dobře ví. Budou-li se všichni diskutující vyhýbat urážlivým a vulgárním formulacím, bude diskutování pro všechny přínosné.
 4. Do diskuze pochopitelně nepatří ani rasismus, reklama/spam nebo opakovaně vkládaný stejný text. Nevhodné příspěvky budeme odstraňovat; každý uživatel má možnost označit nějaký příspěvek jako nevhodný - pokud tak učiníte, moderátor příspěvek zkontroluje a zachová se podle situace.
 5. Velká písmena se v českém jazyce píšou jen na určitých místech, respektujte to.
 6. Položíte-li na diskuzním fóru dotaz, snažte se to udělat jen na jednom místě, stejně jako se na autobudové zastávce nedíváte na jízdní řády VŠECH linek, abyste pak jeli tou, která pojede v nějakou pěknou dobu.
 7. Pokud zakládáte téma v diskuzi, zamyslete se prosím nad názvem. Téma „Pomoc!“ nebo „Moje dcera“ nikomu nic neřekne a taky o něj nejspíš nikdo ani nezavadí.
 8. Otázka má v češtině takovou specialitu: na konci je otazník - tím se odlišuje od tvrzení a jiných útvarů.
 9. Mějte na paměti, že Portál je v podstatě veřejné místo a podle toho zvažte zveřejňování osobních informací o sobě nebo o druhých. 
 10. Zejména prosíme neautisty, aby respektovali, že autisté, kteří zde jsou, občas něco špatně pochopí nebo zareagují jiným způsobem, než by neautista čekal. Pamatujte, že stejně jako autisté respektují to, že vám ne vždy rozumějí, je na vás - neautistech, abyste respektovali i to, že ne vždy rozumíte autistům.
 11. Adventor věří, že všichni uživatelé vstupují do diskuze hlavně proto, aby se něco dozvěděli, podělili s ostatními o své názory nebo prostě si jen popovídali. Dokud budeme všichni dodržovat tato pravidla, jistě diskuze bude plnit svůj účel.

Máte-li jakékoli připomínky či náměty, dejte nám prosím vědět.

Číst více ...
Vygenerováno za 0.166 sekund

Kalendář akcí

Leden 2020
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31