Podpořte naší činnost - klikněte sem.Červnové Přicházíme v míru

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Oblíbený besední pořad "Přicházíme v míru" se v Divadle Kampa na Malé Straně opakuje s jistou pravidelností a opět se blíží jeho čas. Tentokrát se uskuteční v neděli 9. června od 19:30 hodin. Společně s Michalem Roškaňukem bude pořad moderovat jako už tradičně také herec Jaroslav Dušek a můžete se těšit hned na tři hosty.

Tím prvním bude výtvarně nadaná slečna s Aspergerovým syndromem Lucie Adámková. Své výtvarné tendence v minulosti uplatnila nejen při kreslení, ale také během studia kosmetických služeb v "malování na ksicht". Hlavním a intenzivním zájmem je pro ni hudba, o svých oblíbených muzikantech ví opravdu hodně a překládání hudebních textů ji motivovalo zlepšit se v angličtině, V současnosti díky tomu pracuje jako překladatelka. Ráda by během večer promluvila například o tom, jaká dřina je pro aspíka jako ona "vypadat normálně" a jak těžké je žít s hypersenzitivitou.

Druhými hosty budou Péťa a Léna, životní partnerky a malířské duo LEF PEA. Péťa se malbě věnuje profesionálně a Léna ve volném čase. Společně vytvořily stovky obrazů. Péti fantazijní světy a Lény domy  a města se v jejich tvorbě vzájemně prolínají. Diagnozu Aspergerův syndrom dostala Péťa ve svých 34 letech a ani Léna není klasické NT. V průběhu večera proběhne křest knihy plné obrazů, vzpomínek, úvah, postřehů ale i lyrických veršů s názvem  "Pondělíčkování ", kterou společně "přivedly na svět".

Léna se před nedávnem rozhodla o jejich společném životě a souznění začít psát také blog, který najdete mimo jiné na našich stránkách.

Máte se tedy rozhodně nač těšit. Vstupenky na představení si můžete rezervovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript...

Kalendář akcí

Leden 2020
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31