Podpořte naší činnost - klikněte sem.Adventor vystavuje v The Drying Shed Art Space

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

 Svět jinýma očima je název našich putovních výstav obrazů umělců na spektru autismu. Obrazy ze stále se obměňující kolekce našich výtvarníků jste mohli obdivovat na různých místech po ČR. Vítáme příležitosti k vystavení obrazů s otevřenou náručí. Každý z obrazů Vás vyzývá k nahlédnutí do světa, ve kterém je možné vše. emoticon smile Tentokráte obrazy cestovaly letadlem až k protinožcům do galerie v Melbourne, o které si můžete přečíst níže. Děkujeme The Drying Shed Art Space za tuto jedinečnou příležitost!

The Drying Shed Art Space je součástí rychle rostoucího komplexu The Mill v Austrálii. Pohádkový koncept pro milovníky umění a specialit.

 Budovu postavili v roce 1875 jako továrnu na koberce. Uzavřena byla v roce 2013 a poté ji koupil místní vizionář, který se rozhodl zachovat průmyslový vzhled historické budovy. Místo je velmi oblíbené u návštěvníků z Melbourne a dalších států Austrálie i odjinud, navštíví ho v průměru přes 150 000 návštěvníků. Je to živý prostor, stále roste a vyvíjí se.

 Studio DSAS je součástí neuvěřitelného komplexu, ve kterém se nachází vídeňský "Cafehouse", vinné a pivní sklepy, obchod s biozeleninou, tradiční pekárna, výroba uměleckého nábytku , tiskárny, studia mladých módních návrhářů, čalouníci, kosmetika,  studio jógy a mnoho dalších malých firem. Komplex tak vytváří příjemné prostředí a podporuje místní komunity.

 The Drying Shed Art Space, jak již název napovídá, se nachází v původních prostorách pro sušení koberců. Jedná se o pracovní studio s 12 umělci a prostorem věnovaným výtvarníkům s Downovým syndromem a autismem. Skvělé místo pro lidi, kteří milují umění, chtějí pomoci dobrým skutkem a našemu prostoru pro život.

Doporučujeme se podívat také na fotky ze studia -  při jejich prohlížení rychle pochopíte, že "naše" obrázky tam jsou jako doma, z prostor vyzařuje tvůrčí a uvolněná atmosféra a pohoda týmu, který studio vede.

Drying Shed Art Space 2 S Adventor Exhibition 2 S Drying Shed Art Space 3 S
 The Drying Shed Art Space  Svět jinýma očima  Galerie v komplexu The Mill
 Curandera by Anna Saxova S  Ideas by Veronika Jirasek S  Astrolezec by Lucie Vilimkova S
 La Curandera umělkyně Anny Saxlové  Everywhere & Nowhere malířky Veroniky Jirásek  Astrolezec od Lucie Vilímkové

Kalendář akcí

Prosinec 2020
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31