Podpořte naší činnost - klikněte sem.Na spektru v Kostarice - rozhovor

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Kostarika – ráj lenochodů, surfařů a milovníků přírody. Stejně jako všude na světě, i zde žijí lidé na spektru autismu. Jedenáctiletý Diego a jeho rodiče nám sdělili něco málo informací o životě s PAS v Kostarice.

 Kostarika

Číst dál...

Muzikoterapie: jak být sám sebou

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)
Matej-Lipsky-smallMgr. et Mgr. Matěj Lipský (1976) – vystudoval magisterské programy psychologie a oborovou speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě UK. V současné době dokončuje doktorát při katedře speciální pedagogiky UK, kde již složil závěrečnou doktorskou zkoušku z muzikoterapie u Prof. Wolfganga Mastnaka Dr., Dr., Dr. z univerzity v Mnichově. Absolvoval sebezkušenostní výcvik typu SUR se zaměřením na arteterapii u MUDr. Johana Pfeiffera a PhDr. Heleny Strnadlové. V současné době je v supervizním výcviku ČIS u MUDr. Johana Pfeiffera a PhDr. Veroniky Čermákové.

Pracuje jako muzikoterapeut v DC Sulická při Thomayerově nemocnici, v integrační MŠ Sulanského, v hloubětínském Paprsku a v soukromé praxi. Dále jako hudební supervizor v DÚSP Tloskov a supervizor pro oblast muzikoterapie s garancí CZMTA. Přednáší muzikoterapii na Univerzitě Karlově. Je spoluautorem knihy Základy muzikoterapie (Grada 2009). Je předsedou Muzikoterapeutické asociace České republiky. Od roku 2011 je jednatelem Světové federace muzikoterapie (WFMT) za Muzikoterapeutickou asociaci České republiky.

Číst dál...

Diskutujte o tomto ?lánku ve fóru (0 odpovědí).

Kalendář akcí