Podpořte naší činnost - klikněte sem.Od ledna v novém

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Ti z vás, kteří do našeho komunitního centra chodí pravidelně, vědí, že jsme o vánocích pilně pracovali a společně se šikovnými stavaři, malíři a  elektrikáři vytvořili nový prostor, který ty stávají obohatí o příjemné zázemí pro individuální psychoterapie a konzultace s psychoterapeuty a poradci, relaxační zónu a administrativní zázemí Adventoru.

Číst dál...

Léto plné hvězd 2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)
 LPH z písmen

 

Srdečně Vás zveme na dvacátý čtvrtý ročník výstavy hraček výtvarnic Olgy Černohorské a Ivany Tiché "Léto plné hvězd", která své brány pro veřejnost otevře v úterý 2. července.

Výstavu budete moci navštívit v průběhu letních prázdnin v prostorách školní jídelny na adrese Dražického náměstí 10/65, Praha 1. Informace o doprovodném programu, vstupném a otevírací době najdete na www.anahata.cz, nebo na www.facebook.com/letoplnehvezd tel.: 724 305 737.

Číst dál...

Adventor vystavuje v The Drying Shed Art Space

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

 Svět jinýma očima je název našich putovních výstav obrazů umělců na spektru autismu. Obrazy ze stále se obměňující kolekce našich výtvarníků jste mohli obdivovat na různých místech po ČR. Vítáme příležitosti k vystavení obrazů s otevřenou náručí. Každý z obrazů Vás vyzývá k nahlédnutí do světa, ve kterém je možné vše. emoticon smile Tentokráte obrazy cestovaly letadlem až k protinožcům do galerie v Melbourne, o které si můžete přečíst níže. Děkujeme The Drying Shed Art Space za tuto jedinečnou příležitost!

Číst dál...

CD "Hormonie" a kniha "Pondělíčkování"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

V tomto roce jsme měli v pořadu „Přicházíme v míru“ tu čest představit a také pokřtít hned dvě zajímavá debutová díla neurodiverzních umělců. Tím prvním bylo CD s názvem „Hormonie“ plné osobitých autorských písní „českého Francoise Villona“ Radka Čiháka. Radkovu hudbu si diváci oblíbili při jeho živých vystoupeních a nyní si ji mohou vychutnat také v klidu domova a poznat i tu část jeho tvorby, na kterou se při živé produkci nedostalo. Nahrávání probíhalo ve skvělé atmosféře v profesionálním studiu za účasti a vítané pomoci hned několika muzikantů v čele s Tomášem Volkem.

Číst dál...

Křest knihy "Pondělíčkování"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)
 Pondělíčkování

 

Během nedělního představení Přicházíme v míru se bude také křtít knížečka s názvem „Pondělíčkování“. Společnými silami ji „přivedly na svět“ dvě malířky a zároveň životní partnerky z autorského dua LEF PEA, které budou v Divadle Kampa v neděli druhými hosty. Knížečka je to malá, roztomilá a zaujme už svou barvou a formátem, o titulním obrázku ani nemluvě. A úžasných obrazů najdete plno i uvnitř. Pro ty z nás, kteří si přejí mít doma šišaté domečky a městečka, námořní zákoutí a tajuplné, opuštěné a tak krásné fantazijní světy a postavy z dílny LEF PEA, ale ne vždy měli to štěstí si je koupit na plátně, je tahle knížka malý poklad. A s obrazy se perfektně doplňují (a vlastně i prolínají a snoubí) úvahy, postřehy, zamyšlení a vzpomínky autorky, která se své poetické texty rozhodla vydat pod pseudonymem Františka Fromm (LeF).

Číst dál...

Kalendář akcí