Podpořte naší činnost - klikněte sem.Jak jsme na Vizitě byli

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Autisté prý mají potíže s chápáním humoru, tak jsme se toto tvrzení rozhodli otestovat v praxi a vyrazili jsme v sobotní podvečer na improvizační představení Jaroslava Duška a Pjéra la Šéz'e. Prostředí Divadla Kampa je pro nás známým (stejně tak i Jarda emoticon smile ) z našich pravidelných besed o autismu Přicházíme v míru. Přesto byli někteří z naší autistické skupiny zaskočeni, zejména velkým počtem lidí. Áno, představení Malá Vizita bývá několik měsíců předem zcela vyprodáno.

Číst dál...

Křest debutového CD Radka Čiháka

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Člověk, který si splnil svůj sen. Tak bychom mohli nazvat písničkáře, šperkaře a řezbáře Radka Čiháka. V loňském roce natočil a vydal své debutové CD s názvem „HORMONIE“.  Muž s netradičním pohledem na svět, hlubokou introspekcí a přímočarým upřímným humorem, který prosakuje do všech řádků jeho textů a emocemi nabité hudby. 

„ Zásadní zkušenost mého života říká, že mám věřit srdci víc než přímému poznání.“

Osobité autorské písně „Českého Francoise Villona“ (jak Radka výstižně přezdil herec Jaroslav Dušek), si diváci mohli dosud užít jedině při živých vystoupeních jako například během besed několika ročníků akce na podporu osvěty autismu „Putování“. Ti, kteří si jeho hudbu oblíbili, teď konečně budou mít možnost poslechnout si ji v klidu domova a poznat i tu část Radkovy tvorby, na kterou se při živé produkci nedostalo.

Číst dál...

Krásná škaredá středa

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Krásná škaredá středa emoticon wink

Štědrý benefiční večer o Škaredé středě pod patronací paní Marty Kubišové

MKŠkaredá a krásná a zároveň? Samozřejmě ;-).

 

Kdo:  Promotým Praha, www.promotympraha.cz 
Kdy:  17. dubna 2019
Kde:  Kostel sv. Šimona a Judy v Dušní ulici v Praze
V kolik:  19 – 23 hodin

Cílem akce je získat finanční prostředky

  • na provoz dětského letního tábora Roprodesa
  • na provoz dětského letního tábora ProCit
  • na rekonstrukci terapeutických prostor KC KOPEC organizace Adventor

Minimální cílová částka, která promění uvedené cíle v realitu, je 300 000 Kč

Číst dál...

Autisté na hrad!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Poslední dubnovou sobotu jsme vyrazili na komunitní výlet s cílem navštívit krásy přírodní rezervace Vůznice. Protože nás meteorologové a jejich rosničky několik dní předem strašili prudkým ochlazením a četnými srážkami, přidali jsme do výletnického programu návštěvu středověkého hradu Křivoklát. 

Číst dál...

Putování 2019 - etapy a besedy

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0 (0 hlasů)

Putování 2019 je sedmý ročník osvětové akce na podporu osvěty autismu, kterou pořádá organizace Adventor o.s. Rok co rok se dospělí lidé na spektru autismu vydávají do rozličných krajů a oblastí naší vlasti, a jelikož už je to doba co jsme s projektem začali, dá se říct, že už máme naší republiku téměř prochozenou, jedním z posledních míst, kde jsme ještě nezavítali je Královéhradecký kraj a jeho okolí, letos to tedy napravíme a vy se k nám můžete přidat.

Číst dál...

Kalendář akcí